Ile Ile kvepalai iš prancūzijos

Kvepalai Bois Premier EDP

125,00 

Medienos, prieskoninis, žalumos

Drėgnas žiemą, bet sausas ir trapus vasarą – „Bois Premier“, pirmapradis medis, seka paskui sezonų kaitą. Metai iš metų, ratas po rato, jo pagrindinis kvapas tampa vis išraiškingesnis. Tai niekada nesibaigiantis ciklas.
Medis siekia nemirtingumo.
Keliaudamas šlamučio taku „Bois Premier“ aromatas leidžiasi ieškoti trijų šventų šaltinių į gūdų mišką, kuriame galima pasiklysti. Toje amžinojoje vietoje vetiverija, apraizgiusi savo šaknimis visą žalią ir drėgną taką, kurį kerta kvapiųjų našlaičių lapai ir ąžuolo samanos. Pažadinti medžio atspalviai laukia tolimų balsų. Netikėtas kedro, kėnio ir vetiverijos triumfas. Šlamutis žymi medį, užburtą jo aromatingomis voliutomis.
Viršutinės natos: šlamutis, kvapiųjų našlaičių lapų absoliutas.
Širdies natos: Virdžinijos kedras, kvapioji tongapupė, kava.
Bazinės natos: Haičio vetiverija, ąžuolo samanos, Patagonijos kėnis.

100 ml

„Sources d’Origine“ – nauja JARDIN DE FRANCE penkių aromatų kolekcija Jai / Jam – įspaudas šių kvapų namų istorijoje. Kiekvienas aromatas kviečia į kelionę – į JARDIN DE FRANCE ištakas ir įkvėpimo šaltinio gelmes.
Pradžioje buvo žemė, medis, akmuo, metalas ir oda.
Penki nauji kvapai atspindi šias žaliavas bei žemės elementus ir vainikuoja JARDIN DE FRANCE ekspertų gebėjimą išreikšti nekintamą žmogaus ir gamtos ryšį.

Turime

Registruotis pranešimui Informuosime, kai turėsime prekę.