Ile Ile kvepalai iš prancūzijos

Kvepalai Pierre Originelle EDP

125,00 

Medienos, prieskoninis

Išraižytas pavasario vandeniu, išdžiovintas vėjo, akmuo žymi nekintamumą, kol gamta vis ieško vietos. Tik pavienės baltos dulkės, atneštos bėgančio laiko, atskleidžia jo amžiną buvimą.
Akmuo keliauja per laiką.
Praeities liudytojas „Pierre Originelle“ – pirmapradis akmuo, pažadina miegančias pasakas. Ledinė mėta ir rožiniai pipirai sukelia sumaištį atmintyje, kol kuminas tęsia savo istoriją. Džiuginantys prisiminimai, arba kelionė laiku, „Pierre Originelle“ žymi savo kelionės pradžią. Santalas ir kedras atskleidžia geriausias vilkdalgio savybes ir sumaišo jas su laiko dulkėmis. Jų aromatas suskamba baigiamosiomis muskuso natomis ir primena aukso amžių…

Viršutinės natos: rožiniai pipirai iš Madagaskaro, kuminas.
Širdies natos: vilkdalgiai iš Toskanos, mėta, paprastasis kmynas iš Egipto.
Bazinės natos: Virdžinijos kedras, Ceilono santalas, baltasis muskusas.

100 ml

„Sources d’Origine“ – nauja JARDIN DE FRANCE penkių aromatų kolekcija Jai / Jam – įspaudas šių kvapų namų istorijoje. Kiekvienas aromatas kviečia į kelionę – į JARDIN DE FRANCE ištakas ir įkvėpimo šaltinio gelmes.
Pradžioje buvo žemė, medis, akmuo, metalas ir oda.
Penki nauji kvapai atspindi šias žaliavas bei žemės elementus ir vainikuoja JARDIN DE FRANCE ekspertų gebėjimą išreikšti nekintamą žmogaus ir gamtos ryšį.

Turime

Registruotis pranešimui Informuosime, kai turėsime prekę.