Ile Ile kvepalai iš prancūzijos

Kvepalai Ashoka EDP

130,00 235,00 

Medienos, paparčių (fougère)

Šis kvapas traukia tarsi intriguojantis romanas, kurio kiekvienas skyrius artėja prie atomazgos, bet nesiūlo iš karto įminimo rakto. Aromatas, kupinas staigmenų ir netikėtų dekoracijų pokyčių, atveriantis įprastus dalykus neįprastame fone. Kvapas atveria duris į tikrą labirintą, ir savo šleifo takeliu veda ten, iš kur pasaulis matomas tarsi iš paukščio skrydžio. Kvapas gali jus vilioti kaip kreminė rožė, maloninti odos minkštumu, suteikti ramybę švariu lotoso skambesiu, bet staiga atgaivinti ir pagardinti imbieru su kerinčiu ladano poskoniu. Aukštoji parfumerija ir puiki režisūra nuostabaus mūsų laikų parfumerio Bertrand‘o Duchaufouro viename flakone.
Šis aromatas – tai duoklė imperatoriui Ašokai, kuris tapo budistu ir visą likusį gyvenimą skleidė Budos mokymą: tiesą, teisingumą ir užuojautą visoms gyvoms būtybėms po saule.
Jo paties evoliucija nuo negailestingo užkariautojo iki geranoriško imperatoriaus ir atsispindi „Ashoka“ – kelionę nuo aštrių viršutinių natų švelnia gėlių širdimi, iki švelnaus, visa apimančio bazinių natų skambesio.
Nuostabusis „Ashoka“, 2014 m. pelnė „Art and Olfaction Awards“ apdovanojimą Los Andžele (JAV) kaip geriausias metų aromatas nepriklausomoje kategorijoje.

Viršutinės natos: lotosas, rožė, vandens hiacintas, figų lapai, petražolė.
Širdies natos: kvepenės absoliutas, antilinės akacijos absoliutas, vilkdalgis, arabinis jazminaitis, smilkalai, figa, snaputis, kvapioji kananga.
Bazinės natos: balzaminio kėnio absoliutas, mira, santalas, kedras, vanilė, pilkoji ambra, beržas, Haičio vetiverija, oda, stiraksas, heliotropas.

Registruotis pranešimui Informuosime, kai turėsime prekę.