Prieskoninis, medienos, gėlių
Rahele – keliautojas. Tai Indija legendinių XVII amžiaus prancūzų keliautojų akimis, arba įkvėpta odė stebuklingam keliavimui laiku ir erdve. Nuostabių natų pynė – kompozicija tampa tarsi tilteliu tarp Rytų ir Vakarų, siūlo pasimėgauti nuostabiais, švelniais vaisiniais kvepenės atspalviais, pagardintais indiškais prieskoniais, egzotiškų medžių natų fone.
Jean-Baptiste‘as Tavernier (1605–1689) – belgų kilmės prancūzų pirklys, labai praturtėjęs iš kelionių į Rytus, nes klajojo ne su vėjeliu, o su briliantais iš Indijos. Agros lobiai, deimantai iš Golkondos kasyklų, garsus žydrasis 115 karatų deimantas – visa tai jo didžiosios kelionės etapai. Įgijęs turtus jis buvo pristatytas karaliaus Liudviko XIX dvarui, tapo dvarininku ir nusipirko barono titulą. Mirė būdamas 83-ejų, keliaudamas pro Maskvą į Persiją. Paliko memuarus.
Dar du keliautojai – gydytojas Francois Bernier (1620–1688), tapęs asmeniniu Mogolų imperijos padišacho daktaru, ir literatas Jeanas Thévenot (1633–1667), knygos „Kelionės į Rytus“ autorius – iš skirtingų pusių atvėrė Europai Indiją.
„Rahele“ – tai kvapas, kuriame skamba kvepenė, pagardinta persiku ir oda, tradiciniais indiškais prieskoniais ir saldumynais, santalu bei žolelėmis.
Viršutinės natos: žaliasis mandarinas, kardamonas, cinamonas, kvapiųjų našlaičių lapų absoliutas.
Širdies natos: kvepenių absoliutas, rožių absoliutas, magnolija, jazminaičių absoliutas, vilkdalgis, kvapioji našlaitė.
Bazinės natos: kedras, santalas, ąžuolo samanos, pačiulis, oda.