Ile Ile kvepalai iš prancūzijos
Akcija!

Kvepalai Terrasse à St-Germain

55,00 105,00 

Gėlių, medienos, muskuso

Paryžius. Švelni saulės šviesa ir gaivus pavasario oras. Sen Žermenas. Malonus pokalbių šurmulys, sklandantis aplink kavinės terasą. Nuo savo stalelio nepaprastai ramiai ji stebi praeivius. Staiga išvysta vyriškio siluetą, užtikrintai einantį bulvaru link jos. Jie pažvelgia vienas į kitą ir pasijunta pagauti akimirkos stebuklo. Jis priartėja negalėdamas atsispirti šiai magnetinei traukai. Akimirka neatidumo – ir jis slysteli nuo šaligatvio. Nerangus žingsnis pavirsta grakščiu linktelėjimu, palydėtu žavios šypsenos… Truputį drovios, truputį žaismingos… Visa tai trunka vos sekundę. Gražuolis nepažįstamasis nueina.
Jo nuėjimas palieka tuštumą. Toji tuštuma jos svajonėse jau užpildyta kvapu, laukiniu ir viliojančiu, kurį įkvėpė nepažįstamojo – jauno vyriškio – portretas. Tai absoliuti augančios aistros esencija. Švelnumo, bet ir vyriškumo dvelksmas, beveik atpažįstamas, vaikštantis prisiminimų kloduose… Įspūdingas, bet kartu neįtikėtinai paprastas kvapas…
Gaivinantis, pavasario kvapų prisodrintas vėjas apgaubia terasą ir gražina ją į realybę. Ji pagaliau pažvelgia į tą pusę, kur gundantis siluetas pabėgo nuo jos atkaklaus žvilgsnio.
Staiga kvapas, gimęs jos svajonėse, pripildo orą. Dabar jis tampa tikras. Gražusis nepažįstamasis taip pat yra tikras – jis apsigręžė ir ėmė artėti. Jis panardino savo troškimus į josios. Jis eina tiesiai link jos.
Pirmosiose natose žalias ir žėrintis gaivumas pažadina jausmus. Subtili gėlių – frezijos, lotoso ir rožės – paletė suteikia stebinančio, tačiau subtilaus geidulingumo. Netikėtas muskuso pliūpsnis tobulai dera su prabangiuoju santalu ir gundančiu pačiuliu.

Viršutinės natos: greipfrutas, mandarinas, rabarbaras.
Širdies natos: frezija, lotosas, mėlynoji rožė.
Bazinės natos: muskusas, santalas, Indonezijos pačiulis.

Registruotis pranešimui Informuosime, kai turėsime prekę.