Ile Ile kvepalai iš prancūzijos
Akcija!

Kvepalai Niral EDP

155,00 

Kvapas „Niral“ (nepakartojamas, ramus, šviesus) įkvėptas britų šilko gamybos eksperto, autoriaus, spaustuvininko, dažytojo pramonininko sero Thomo Wardle’o (1831–1909) ir Indijos, švenčiančios savo didžiulį indėlį skatinant šilko prekybą iš Bengalijos ir Kašmyro regionų į Europą.
T. Wardle’o indėlis galėjo būti pamirštas, bet pramonininkas padarė didelę įtaką – bendradarbiavo su keletu puikių tekstilės gamintojų ir savo kartos šilko gamintojų: Williamu Morrisu (1834–1896), Léonu-Victoru Solonu (1873–1957) bei daugeliu kitų Meno ir amatų judėjimo menininkų.
T. Wardle’as ištobulino natūralaus tekstūruoto tussar (laukinio) šilko dažymo techniką, kad galėjo pasiekti nuostabias juvelyrinių dirbinių tonuotas spalvas, atsispindinčias „Niral“ dėžutėje. Jo žmona ponia Elizabeth Wardle įkūrė Siuvinėjimo draugiją, organizuojančią kūrybiškus mezgimo projektus su tussar šilku.
„Niral“ – odė šiam tyliam, tačiau įtakingam šilko ambasadoriui. Kvepalai atsiveria vilkdalgiu, arbatos ir likerio natomis, banguoja sudėtingomis maloniomis tekstūromis bei prieskoniais, panašiais į tussar šilką, simbolizuojantį unikalų santykį tarp dviejų kraštų, kuriuos vienija bendras paveldas.

Natos: šventagaršvė, šampano akordas, vilkdalgis, arbata, rožė, magnolija, kedras, santalas, oda.

60 ml

Turime

Registruotis pranešimui Informuosime, kai turėsime prekę.