Ile Ile kvepalai iš prancūzijos

Kvepalai Metal Absolu EDP

125,00 

Medienos, prieskoninis

Išgauta iš žemės gelmių rūda kalama ugnyje, kol tampa metalu. Pirmiausia tai minkšta medžiaga, kuri ilgainiui tampa kieta. Ji puošiasi įvairių atspalvių alchemija: geležies, vario, aukso, sidabro ar bronzos ir pasipildo žmogaus prisilietimu.
Metalas – svajonių skulptorius.
„Metal Absolu“ – pirmapradis metalas, skleidžia medžio natas, kurios vibruoja su aldehidų garsu. Aštrus imbieras ir besilydantis metalas dainuoja žėrinčias viršutines natas. Padailintas arbatos natomis, metalas, kalamas kedro, įgauna medžio šerdies kontūrus. Rankomis suformuotas ir nupoliruotas, metalas įkaista kaip gintaras ir nusispalvina šviesia bronza. Įdegintas karšta geležimi „Metal Absolu“ palieka savo žymę ant odos.

Viršutinės natos: tajų citrinžolė, Madagaskaro imbieras.
Širdies natos: aldehidai, mačia.
Bazinės natos: Virdžinijos kedras, Javos vetiverija, ambra.

100 ml

„Sources d’Origine“ – nauja JARDIN DE FRANCE penkių aromatų kolekcija Jai / Jam – įspaudas šių kvapų namų istorijoje. Kiekvienas aromatas kviečia į kelionę – į JARDIN DE FRANCE ištakas ir įkvėpimo šaltinio gelmes.
Pradžioje buvo žemė, medis, akmuo, metalas ir oda.
Penki nauji kvapai atspindi šias žaliavas bei žemės elementus ir vainikuoja JARDIN DE FRANCE ekspertų gebėjimą išreikšti nekintamą žmogaus ir gamtos ryšį.

Turime

Registruotis pranešimui Informuosime, kai turėsime prekę.