Ile Ile kvepalai iš prancūzijos

Kvepalai Mohur EDP

130,00 235,00 

Medienos, rytietiškas

Tai ryto sodo gaiva, kuriame žydi padabinti vėsiais rasos lašeliais rožių, dar nespėjusių pabusti po gilios nakties, krūmai. Juos švelniai kutena pirmieji saulės spinduliai ir štai jau ore ima sklisti stebuklingas žiedynų, susidedančių iš tūkstančių aksominių plonyčių lapelių, aromatas. Apsuptas našlaičių ir vilkdalgių svita, jo šleifas nusidriekia subtiliais medžio akordais. Išskirtinis ir mąslus, jis plazdena ir apgaubia jaudinančia sielą bei kūną malonia skraiste, ir tarsi traukia kaip sakralinis olfaktorinis balzamas. Aromatas, kuriame rožės tarsi užburia savo magija. Tai rožės ir ūdo (agarmedžio) skambesys – kaip pagarba Noor Jahan (mylimiausia Mogolų imperatoriaus Džahangyro žmona), kuri buvo atsidavusi parfumerijos menui, jėgai ir talentui.

Viršutinės natos: kardamono absoliutas, kalendrų sėklų aliejus, muskusinė ybiškė, morka, juodasis pipiras, kvapusis kanaris.
Širdies natos: turkiškų rožių aliejus, Maroko rožių absoliutas, 11 proc. rožių akordai, jazminaičio akordai, vilkdalgis, gudobelė, migdolų pieno natos, našlaičių ir vilkdalgių efektas, oda.
Bazinės natos: santalas, ambra, baltasis medis, pačiulis, ūdas (agarmedis) iš Laoso, Siamo benzoinas, vanilė, kvapioji tongapupė.

Registruotis pranešimui Informuosime, kai turėsime prekę.